Witaj! 

Nazywam się Kasia. Miło gościć Cię w moich skromnych, wirtualnych progach! Mam nadzieję, że Woman's World dostarczy Ci wiele inspiracji, motywacji i chęci do działania. W końcu "kobiecy świat" jest pełen niespodzianek, wyzwań oraz radości. Tak! Uśmiech powinien codziennie gościć na naszych twarzach. 

Woman's World to moje małe miejsce w sieci. Motor, który napędza mnie każdego dnia do działania. Znajdziesz tu urywki codzienności, plany, walkę o marzenia oraz garść porad i motywacji niedoświadczonej Dziewczyny. Dziewczyny wchodzącej w dorosły świat, która nie zawsze radzi sobie z odpowiedzialnością i obowiązkami, spadających na jej barki.

Kim jestem? Studentką prawa, próbującą swoich sił w (mam nadzieję) przyszłym zawodzie. Początkującą "pisarką", choć to stwierdzenie jest zdecydowanie wyolbrzymione, która chce pielęgnować wirtualny świat o nazwie Woman's World. Kocham fotografię i klasykę. Od kilku lat przechodzę także fascynację makijażem i zdrowym stylem życia. Najczęściej moja codzienność kręci się na wysokich obrotach, ale gdy uda mi się je zwolnić, zaszywam się z kubkiem gorącej herbaty i historiami filmowych bądź literackich bohaterów. 
Jestem zwykłą Dziewczyną. 


Możesz skontaktować się ze mną pod adresem:

  womansworld92@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz :)